"sarp intermodal" İLE İLGİLİ HABERLER

Sarp Intermodal 2020’de dijital yolculuğunu hızlandırıyor
İntermodal taşımacılık alanında Türkiye’nin öncü şirketlerinden olan Sarp Intermodal, dijitalleşme sürecine de hız katıy..
Tora 14. Geleneksel Seç Haftası
Bu yıl 14.kez düzenlenen SEÇ Haftası 9 Günlük bir program ile başladı. Haftanın ilk günü TORA SEÇ Departmanı yeni kadros..
SARP INTERMODAL 3 KATEGORİDE ATLAS ÖDÜLÜ ALDI
İntermodal taşımacılığın Türkiye’deki öncülerinden Sarp Intermodal, 10. Atlas Lojistik Ödülleri Töreni’nden 3 ödülle ayr..
SARP INTERMODAL YÖNETİMİNE GÜÇLÜ TRANSFER
Sarp Intermodal’in Genel Müdür Yardımcılığı görevine Özgür Arıkan atandı. Arıkan son olarak CEVA Lojistik’te Uluslararas..
TIRSAN, SARP INTERMODAL'a 200 adetlik dev teslimatının 120 adedini gerçekleştirdi
İntermodal taşımacılığın öncü firmalarından Sarp Intermodal ve Türkiye’nin güvenilir lideri Tırsan, iş birliklerinin son..
BAYRAMDA TİCARET SINIRA TAKILMAYACAK!
Yaklaşan bayram tatilinde karayollarında ve sınır kapılarında meydana gelebilecek yoğunluğa karşı, ithalat-ihracat yapan..
SARP INTERMODAL, SEKTÖR BÜYÜRKEN, KENDİ DE HIZLI VE EMİN ADIMLARLA BÜYÜYECEK..
Türkiye’de intermodal taşımacılık hizmeti vermek amacıyla 2014 yılında kurulan Sarp Intermodal, kendi büyürken sektörü d..
TIRSAN İLE INTERMODAL TAŞIMALARA FARK GELİYOR
Ülkemizin intermodal taşımacılığına verimlilik ve farklılık getirmek için özel olarak kurulmuş öncü firmalardan SARP İnt..
Intermodal Taşımacılığın Lider Çözüm Ortağı Tırsan, Logitrans Fuarında
Türkiye’nin lider treyler üretici Tırsan, intermodal taşımacılığa yönelik geliştirdiği taşımacılık çözümlerini, 16-18 Ka..
Sarp Lojistik’i Hedeflerine Renault Çekiciler Taşıyacak
Soğuk zincir ve gıda taşımacılığında sektörün önde gelen firmaları arasında gösterilen Sarp Lojistik, uluslararası taşım..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI