SON DAKİKA

"reysaş lojistik" İLE İLGİLİ HABERLER

Tehlikeli Madde Lojistiğinde Güvenliğin   Temel Taşı: ADR
Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi, tehlikeli madde lojistiği yönetimini kolaylaştırıyor ve tüm süreçleri optimize..
Borusan Lojistik YYS Sertifikasıyla Türk İhracatçısına Avantaj Sağlayacak
Borusan Grup şirketlerinden Borusan Lojistik, uluslararası geçerliliği olan “AEO-Yetkilendirilmiş Yükümlü Statüsü” serti..
Horoz Lojistik’ten Türkiye’nin önemli dağıtım merkezlerinden İzmir ve Mobilya sektörünün kalbi Kayseri’ye iki önemli yatırım!
Türkiye’nin köklü şirketlerinden Horoz Lojistik; e-ticaret sektörünün gelişimini etkileyecek en önemli faktörlerden biri..
TLS LOJİSTİK’TE ÜST DÜZEY ATAMALAR
TLS Lojistik yılın ilk çeyreğini üst düzey atamalarla kapatmaya hazırlanıyor.
Dinçer Lojistik’ten 100 milyon TL’lik yatırım hamlesi
Zorlu pandemi koşullarına rağmen 2020 yılını bir önceki yıla göre yüzde 65 büyüme ve toplamda 65 milyon TL’lik yatırımla..
LOJİSTİKTE “HIZLI ÇÖZÜM” ÜRETENLER TERCİH EDİLECEK
2020’de korona virüsün etkisiyle daralan küresel ticarette ortaya çıkan sorunlar, lojistikte hızlı çözüm üretme becerisi..
Lojistik önemini korumaya devam edecek
Lojistik sektörü, pandemide altın çağını yaşadı. 2020’de yüzde 15 büyüyen sektörün, artan istihdam ve yeni iş fırsatları..
Lojistik maliyetlerde yüzde 15 tasarruf sunan teknoloji
Lojistik teknolojisi platformu Asnak, Kovid-19 pandemisiyle artan taşımacılık maliyetlerinde yüzde 15’e kadar tasarruf i..
PANDEMİ SONRASI AŞIRI TALEP LOJİSTİK SÜREÇLERİNİ ETKİLEYEBİLİR
Yekaş Fides Global Lojistik CEO’su Murat Güler, pandemi sonrası talep, arz ve üretimin normale dönmesiyle birlikte lojis..
Logitrans Lojistik'e Yılın Lojistik Firması Ödülü
Logitrans Lojistik A.Ş., bu yıl T.C. Maltepe Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü tarafından 10.’su gerç..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI