"mercedes benz" İLE İLGİLİ HABERLER

Mercedes-Benz Türk, 2021 yılında da liderliği hedefliyor
Türkiye’deki faaliyetlerinde 53 yılı geride bırakan Mercedes-Benz Türk, başarılarına 2020 yılında da devam etti. Pande..
Mercedes-Benz ve Setra otobüsler yolcu sağlığını düşünen, COVID-19 pandemisine karşı yeni filtre sistemleriyle çok daha güvenli
Daimler bünyesindeki Mercedes-Benz ve Setra markalı otobüsler, pandemi döneminde yolcuların sağlığı düşünülerek, yayılım..
Mercedes-Benz Türk, örnek enerji yönetim modeli ile sektöre öncülük etmeye devam ediyor
2020 yılında Mercedes-Benz Türk’ün Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda, 2019 yılına göre yüzde 8.5 daha az enerji harcanırken, ..
Mercedes-Benz Türk’ten 2021’in ilk otobüs teslimatı Asya Tur’a
Şehirlerarası otobüs pazarının lideri Mercedes-Benz Türk, Haziran 2020’de seferlerine yeniden başlayan Asya Tur’a teslim..
Mercedes-Benz 2020‘de de gençlere desteğine devam etti
Mercedes-Benz, kurumsal sosyal sorumluluk projeleriyle, 2020 yılında da Türkiye’nin geleceği olan gençleri desteklemey..
84 adet yeni Mercedes-Benz Sprinter Panelvan sahiplerine teslim edildi
Mercedes-Benz Yetkili Bayii Koluman Motorlu Araçlar, Aztekin Taşımacılık’a 44, Yılda Özel Eğitim ve Taşımacılık’a 40 ade..
Mercedes-Benz eActros ve Mercedes-Benz GenH2 Kamyon, 2021 Kamyon İnovasyon Ödülü’nü kazandı
International Truck of the Year (IToY – Uluslararası Yılın Kamyonu) jürisi, Mercedes-Benz’in tamamen elektrikli kamyonla..
İlklerin merkezi Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası 25 Yaşında!
1995 yılında kapılarını açarak dünyanın en modern otobüs üretim merkezlerinden biri haline gelen Hoşdere Otobüs Fabrikas..
Mercedes-Benz, 20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü’nü eğitim çalışmalarıyla destekliyor
Mercedes-Benz, “20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü”nü, çocukların eğitim hakkını destekleyen kurumsal sosyal sorumluluk p..
Mercedes-Benz Türk, Deniz Nakliyat’a 34 yeni araç teslim etti
2013’ten günümüze satın alım tercihini Mercedes-Benz marka kamyon ve çekicilerden yana kullanan Deniz Nakliyat, filosuna..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI