"logitrans lojistik" İLE İLGİLİ HABERLER

ULUSAL LOJİSTİK  BAŞARILI FAALİYETLERİNİ SÜRDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
Lojistik sektöründe antrepo ve serbest depolama alanında hizmet veren Ulusal Antrepo, bu gün modern altyapısı ve tesisle..
KÜÇÜK’ ARAÇLAR İHRACATTA ‘BÜYÜK’ İŞ ÇIKARDI
Korona virüs önlemleri kapsamında sınır geçişlerinde uygulanan kısıtlamalar ve tır kuyrukları 2020 yılında dış ticaret ş..
Öztemel Lojistik filosunu   Volvo Trucks ile genişletti
Depolama, lojistik ve dağıtım alanında faaliyet gösteren Öztemel Lojistik, 5 adet Volvo FH460 ve 2 adet Volvo FH500 olma..
Mars Logistics'in Otomotiv Yedek Parça Taşımacılığındaki Hacmi %10 Arttı
Lojistik için lokomotif sektörlerden biri olan otomotiv yedek parça taşımacılığı, pandemiden dolayı dış ticaretin yavaşl..
TÜRKİYE’NİN TIBBİ MOBİLYA İHRACATI 2 KATINA ÇIKTI, REKOR KIRDI
Tüm dünyada hastanelerde oluşan korona virüs yoğunluğu, Türkiye’nin medikal mobilya ihracatını yüzde 92 artırdı. Geçen y..
DFDS, HSF Lojistik grubuyla soğuk zincirde   büyüyecek
Denizcilik ve lojistik alanlarında Avrupa’nın lider firması DFDS, HSF Logistics Group'u satın alarak, soğuk zincir faali..
Avek Lojistik’in Tercihi Yeniden Krone Oldu
Krone, Tire’deki fabrikasından Türkiye’nin dört bir yanındaki nakliyecilere ve büyük lojistik filolarına teslimatlarını ..
Reysaş Logistics, Daha Hızlı Operasyon İçin Tırsan Dedi
Treyler sektörünün 44 yıldır aralıksız lideri Tırsan, Covid-19’a karşı tüm güvenlik önlemlerini alarak Tırsan Adapazarı..
Denko Lojistik, Avrupa Operasyonları İçin 15 Adet Tırsan Maxıma Plus’ı Filosuna Ekledi
Salgına karşı gerekli tüm önlemleri alan Türkiye’nin güvenilir lideri Tırsan, fiziki teslimat törenlerine son sürat deva..
Dinçer Lojistik “Dark Store” uzmanlığını artırıyor!
Yenilik yapma potansiyeli ile Türkiye lojistik sektörüne öncülük eden Dinçer Lojistik, yaygın depo hizmetleri ağı ve güç..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI