"karsan" İLE İLGİLİ HABERLER

Karsan’ın Otonom Otobüsü, Romanya’da  Hizmet Verecek!
Türkiye’de ürettiği elektrikli toplu taşıma araçlarını dünyaya ihraç eden Karsan, otonom sürüş özellikleri kazandırmak i..
Karsan, 20 Nisan’dan İtibaren  Üretime Yeniden Başlıyor!
1 Nisan itibariyle üretime geçici olarak ara veren Karsan, 20 Nisan’da üretime kısmi olarak yeniden başlayacak. Bu süreç..
Karsan’da Üst Düzey Atamalar!
Kuruluşunun 54. yılını kutlayan ve küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin yerli üreticisi K..
Silopi Belediyesi de
Sahip olduğu ürün yelpazesiyle geleceği şekillendiren çözümler sunan yerli üretici Karsan, Türkiye’nin dört bir yanındak..
Karsan’dan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne  27 Adet Atak Otobüs!
Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, Tekirdağ Büyükşehir Beledi..
Karsan, BM’nin Kadının Güçlenmesi Prensipleri’ni İmzaladı!
Kuruluşunun ardından yarım asrı geride bırakan ve küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin ye..
Karsan’ın Pazarlama ve İhracat Direktörlüğü’ne Aslı Ör Getirildi!
Kuruluşunun ardından yarım asrı geride bırakan ve küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin ye..
KARSAN, Jest Electric ve Atak Electric ile Busworld Turkey'de..
Karsan, 8. Busworld Türkiye fuarına tamamen elektrikli ürün gamıyla katıldı. Marka bu kapsamda, bir yıl içerisinde geliş..
Karsan, Elektrikli Modelleriyle  Busworld Türkiye Fuarı’nda!
Karsan, 8. Busworld Türkiye Fuarı’na tamamen elektrikli ürün gamıyla katılarak gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Mar..
Karsan’dan Bursa Güzel Gemlik Kooperatifi’ne 28 Adet Jest+!
Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, Bursa Güzel Gemlik Koopera..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI