1xbetm.info hipas.info wiibet.com mariobet giriş restbetcdn.com
casino siteleri
SON DAKİKA

"castrol t��rkiye" İLE İLGİLİ HABERLER

Castrol, Türkiye’de yılı rekor büyümeyle kapatıyor
Dünyanın önde gelen motor yağı üreticilerinden Castrol, Türkiye’de atağa kalktı. Pandemi sonrasında elde ettiği büyüme i..
bp Türkiye ve Castrol Türkiye’den afet bölgesine destek olmak için 1 milyon TL
bp Türkiye ve Castrol Türkiye, yangın felaketinden etkilenen afet bölgelerinin acil ihtiyaçlarının karşılanması, iyileşm..
Castrol ve Bosch Car Service İş Birliği Anlaşması Yenilendi
Castrol ve araç bakım ve onarım servis markası Bosch Car Service, Türkiye’deki stratejik iş birliğini 3 yıl daha uzatma ..
Ustaların 1 numaralı tercihi Castrol oldu
Castrol, 2020 Marka Sağlığı Araştırması’na göre ustaların birinci tercihi oldu. Araştırma; ustaların en çok tercih ettiğ..
Midas’ın tercihi Castrol
Castrol Türkiye ve Midas Türkiye iş birliğine gitti. Anlaşma ile Türkiye’de Midas servislerinde Castrol’ün yüksek kalite..
Castrol, değişime öncülük etmeye devam ediyor
Öncü çalışmaları ile sektörünün lider markası Castrol, “Yağın Ötesinde” çalışmalarını elektrikli otomobiller için gelişt..
Castrol Türkiye araç servis ve bakım sektöründeki çalışanların yanında
Castrol Türkiye, Ahbap Derneği ile birlikte araç servis ve bakım sektöründeki çalışanların temel market ihtiyaçlarının k..
Castrol’den kamyon sürücülerine teşekkür
Castrol Türkiye, koronavirüs ile mücadele edilen bu benzeri görülmemiş günlerde, hazırladığı film ile; zor şartlarda büy..
resim yok
Öncü çalışmaları ile sektörünün lider markası Castrol, “Yağın Ötesinde” çalışmalarını elektrikli otomobiller için gelişt..
Castrol’den motor aşınmasını yüzde 50 azaltan yeni teknoloji
20 yıl önce MAGNATEC markasını piyasaya sürerek akıllı molekülleri ile devrim yapan Castrol, sektörde yeni bir dönem baş..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI