SON DAKİKA

"brisa ve e şarj" İLE İLGİLİ HABERLER

Yerli Otomobilin şarj  ihtiyacı için büyük adım..
Dünya elektrikli araç çağına girerken, Türkiye’nin bu çağda yer alması ve yakında yollarda göreceğimiz yerli elektrikli ..
ZES Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Türkiye Petrolleri’nde
Zorlu Enerji’nin yeni nesil teknolojileri hayata geçirmek amacıyla yaptığı en büyük yatırımlardan biri olan Zorlu Energy..
BRİSA
Türkiye lastik pazarı lideri Brisa, otuz yılı aşkın süredir devam eden yolculuğunda çok özel bir yere sahip olan çalışan..
Okumuş: “İstasyonlarımız şarj ünitelerine hazır”
Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Genel Başkanı İmran Okumuş, önümüzdeki dönemde pazar payı hızla yükselecek o..
Brisa, ihracatta vites büyüttü, 2019’un ilk dokuz ayında FAVÖK büyümesi %23 olarak gerçekleşti
Sabancı Holding ve Bridgestone Corporation iştiraki olan Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, yılın ilk dokuz ayında gös..
Brisa, Dijital Filo Çağını Başlatıyor
Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, filoların akıllı sistemlerle yönetimi için geliştirdiği dijital hizmetleri tek çatı..
Brisa ve E-Şarj, Elektrikli Araçların Şarj İstasyonu İhtiyacına Çözüm Sunuyor
Türkiye’de lastiğin ve yeniliğin lideri Brisa, E-Şarj iş birliği ile Otopratik mağazaları ve lastik satış noktalarında e..
Brisa, ihracatına ivme kazandırdı
Türkiye lastik sektörünün lideri, Sabancı Holding şirketi Brisa, yılın ikinci çeyreğinde gösterdiği performansla yurt iç..
Brisa, yayınladığı film ile cesaretle yol alan kadın mühendislerin “Dünya Kadın Mühendisler Gününü” kutluyor
Türkiye lastik sektörü lideri Brisa, Dünya Kadın Mühendisler Günü kapsamında yayınladığı film ile, hem mesleklerinde ces..
OTOPRATİK'den Güvenli Seyahat için  Öneriler,
Brisa’nın araç sahiplerine 360 derece servis sunan hızlı bakım markası Otopratik, bayram öncesi uzun seyahatlere hazırla..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI