SON DAKİKA

"alpet marine" İLE İLGİLİ HABERLER

ALPET Yönetimi Saha Satış Ekipleri ile bir araya geldi
Akaryakıt sektörünün yüzde yüz yerli sermayeli kuruluşlarından ALPET, 18 Ocak tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdiği “Om..
Türkiye’nin ilk yeni nesil denizcilik yakıtı  VLSF ikmalini Petrol Ofisi gerçekleştirdi
Uluslararası Denizcilik Örgütü IMO 2020 değişim süreci ile birlikte 1 Ocak 2020 tarihinden itibaren tüm dünyada gemileri..
PO Marine’den tarihinin en büyük yakıt ikmali Hamburg Express'e
Petrol Ofisi’nin denizcilik yakıtları markası PO Marine, tarihinin en büyük yakıt ikmalini İstanbul’da gerçekleştirdi. K..
Alpet Marine’den Mersin Yelken Akademisi’ne sponsorluk desteği
Türkiye’nin tamamı yerli sermayeli akaryakıt şirketi Alpet’in deniz satışlarında 16 yıldır hizmet veren markası Alpet Ma..
Alpet'in Gold Market konseptli istasyonları hızla artıyor
Türkiye'nin enerji sektöründeki 22 yıllık yerli markası Alpet'in Gold Market konseptli yeni nesil istasyonları, gördüğü ..
Alpet uluslararası sularda akaryakıt satacak
Alpet Deniz Satışları Müdürü Esin Kavuk, 2003 yılından bu yana Türkiye’nin kendi denizlerinde akaryakıt satışı yaptıklar..
AKARYAKITTA TÜKETİCİ ALIŞKANLIKLARI DEĞİŞTİ, DEPOYU FULLEYENLERİN SAYISI AZALDI
Alpet Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kemal Uludağ, Şeker Bayramı’nda ülke genelinde istasyon başına düşen araç ..
Alpet'in bayi sinerjisi  iftar programıyla güçlendi
Alpet’in Adana, Ankara, Kocaeli, Samsun, İzmir ve Diyarbakır’da gerçekleştirdiği iftar yemeklerinde bayiler bir araya ge..
Alpet İkmal Direktörlüğü’ne  Enver Kayıkcı getirildi
Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli akaryakıt dağıtım şirketi Alpet, stratejik hamlelerine devam ediyor. Saha operasyo..
Alpet Zonguldak'ta bir istasyonunu daha hizmete açtı
Bayi ve satış ağını genişletme hedefiyle yoluna devam eden Alpet ailesine yeni bir istasyon daha katıldı. Sektördeki 20 ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI