"aliağa opet fuchs" İLE İLGİLİ HABERLER

Opet ‘Sürdürülebilirlik Raporu’na  ABD’den üç ödül birden..
OPET’in 5’inci Sürdürülebilirlik Raporu, Amerikan İletişim Profesyonelleri Birliği (LACP) tarafından düzenlenen ve sürdü..
OPET, Cem YILMAZ ile yeni iş birliğinde “ Opet Yapar, Her şey değişir” diyecek..
Akaryakıt dağıtım sektöründe Türkiye genelindeki 1600’ü aşkın istasyonu, ürün ve hizmetleri, sürdürülebilir sosyal sorum..
OPET’ten ‘Perakendede Ultra Değişim’
OPET’in ana sponsorluğunda düzenlenen 19. Perakende Günleri, sektörün önemli isimlerini 4-5 Aralık’ta bir kez daha bir a..
OPET Hız Kesmeden Büyüyor, Hedef Üç Yıl İçinde Liderlik
2019 yılında pazar payını yüzde 19’un üzerine çıkararak sektör ikinciliğini koruyan OPET; yenilikçi bakış açısı, müşteri..
Opet Fuchs’un yeni fabrikası İzmir Aliağa’da açıldı
Opet Petrolcülük ve Fuchs Petrolub SE ortaklığında Türkiye’de otomotiv ve endüstriyel yağlayıcılar alanında hizmet ver..
OPET’e Campaign Türkiye’den “Yılın Markası” ödülü
OPET, Campaign Türkiye Agency & Brand of the Year Ödülleri’nde bir kez daha “Brand of the Year” oldu. Bu yıl ikincisi dü..
Akaryakıt sektörünün en itibarlı markası  bu yıl da OPET
OPET Petrolcülük A.Ş, iki ayrı kurum tarafından itibar ödülüne layık görüldü. “Türkiye İtibar Endeksi” ve “RepMan Türkiy..
TOYZZ SHOP OYUNCAKLARI OPET ULTRAMARKETLERDE
OPET istasyonlarında yer alan Ultramarket’lerdeki ürün çeşitliliği giderek artıyor. OPET, oyuncak kategorisinde Türkiye’..
OPET, gerçek bir ‘Kadın Gücü’  hikayesi ile Altın Effie’nin sahibi oldu
Bu yıl Türkiye’de 11’inci kez düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Yarışması’nda OPET, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ..
KOÇ ENERJİ GRUBU PETROLEUM 2019'DA YOĞUN İLGİ GÖRDÜ
Alanında dünyanın en büyük ve en çok ziyaret edilen fuarlarından biri olan Petroleum İstanbul Fuarı, Enerji ve Tabii Kay..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI