SON DAKİKA

"Turkish Cargo" İLE İLGİLİ HABERLER

Dünya'da taşınan her 20 hava kargodan 1'i Turkish Cargo ile yükseliyor
Global hava kargo pazarının yüzde 28,5 oranında daralma gösterdiği sektörde, pazar payımızı yüzde 5’e yükselttik ve tüm ..
Turkish Cargo’dan Egeli ihracatçılara tam destek
En iyi 25 hava kargo taşıyıcısı arasında en yüksek büyüme oranını yakalayan Türk Hava Yolları’nın (THY) kargo markası Tu..
TURKISH CARGO, 3 CEIV Sertifikasına Sahip İlk Hava Kargo Markası
Turkish Cargo, IATA ‘’CEIV Pharma, Fresh, Live Animal’’ Sertifikalarının üçüne birden sahip olan ilk hava kargo markası ..
Turkish Cargo, Türk Hava Yolları’nın yolcu uçakları ile kargo taşıma hizmetini genişletiyor.
Turkish Cargo, milli havayolu Türk Hava Yolları’nın dünya ile kurduğu hava köprüsünü kargo taşımacılığı alanında sürdü..
Turkish Cargo, geniş uçuş ağında yer alan ‘Pharma Koridorunu’ genişletiyor.
Turkish Cargo, global havacılık otoriteleri tarafından sertifikalandırılmış destinasyonlar arasında gerçekleştirdiği ila..
Turkish Cargo, ‘’Logitrans – 2019’’ fuarına katıldı.
Global hava kargo markası Turkish Cargo, bu yıl 13’üncüsü düzenlenen, Türkiye’nin en kapsamlı uluslararası taşımacılık v..
UTİKAD ZİRVE 2019 LOJİSTİK SEKTÖRÜNÜ İLERİ’YE DÖNÜŞTÜRDÜ
Uluslararası Taşımacılık ve Lojistik Hizmet Üretenleri Derneği (UTİKAD), geçen yıl olduğu gibi bu yıl da ‘geleceğe ışık ..
Turkish Cargo, IATA CEIV Pharma sertifikasını yeniledi
Turkish Cargo, “Bağımsız Denetçilerin Mükemmeliyet Merkezi” olarak adlandırılan, IATA CEIV Pharma sertifikasının geçerli..
Turkish Cargo, Boeing 777F’ler ile filosunu güçlendirmeye devam ediyor.
Turkish Cargo, sınırlama yapmadan 9200 km menzilde uçabilme özelliğine sahip olan, Boeing-777 Freighter tipi kargo uçağı..
Hava Kargo Sektöründeki İlk Yerli Yazılım İhracatı
Tamamı Türk mühendislerinin elinden çıkan yüzde yüz yerli çözümleriyle, dünyaya havayolu teknolojileri ihraç eden Hitit,..
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI