"Otokar" İLE İLGİLİ HABERLER

ESHOT, yine Allison donanımlı otobüsleri tercih etti
İzmir Büyükşehir Belediyesi ESHOT Genel Müdürlüğü, şehir içi güzergahlarda hizmet veren Otokar Sultan City midibüslerde,..
İzmirlileri taşıyacak 304 Otokar otobüsü için imzalar atıldı
İzmir ESHOT Genel Müdürlüğü’nün 304 adet otobüs alımı için açtığı ihaleyi kazanan Otokar, yılın tek kalemde gerçekleşen ..
ESHOT'un 52 yeni otobüsü teslimatla göreve başladı
Türkiye otobüs pazarının lideri Otokar, modern toplu taşıma araçları ile belediyelerin ilk tercihi olmaya devam ediyor. ..
Otokar’a “Türkiye’nin En İyi İşvereni” ödülü
Türkiye’nin öncü otomotiv ve savunma sanayi şirketi Otokar, dünyanın önde gelen insan kaynakları ve yönetim danışmanlığı..
Otokar'dan Malta'ya 50 adetlik otobüs ihracatı
Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, modern toplu taşıma araçları ile Avrupa'nın farklı ülkelerinde büyük beğeni toplama..
Otokar, Fortune Türkiye 500 listesindeki hızlı yükselişini sürdürüyor
Türkiye'nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, Türkiye'nin en büyük 500 şirketinin belirlendiği Fortune 500'de hızlı y..
Gürcistan'dan Otokar'a 175 adetlik otobüs siparişi
Türkiye'nin lider otobüs üreticisi Otokar, Kent LF ve Sultan LF otobüsleri ile Gürcistan toplu ulaşımında yeni bir dönem..
2020 yılının en çok değer kazanan markası Otokar oldu
Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, uluslararası marka değerlendirme kuruluşu BrandFinance tarafından yayımlanan “Türki..
Otokar, Busworld Turkey 2020'ye 5 aracı ile damga vurdu
Türkiye otobüs pazarının 11 yıldır lideri olan Otokar, Busworld Turkey 2020'de geniş ürün yelpazesi ile yer aldı. Elektr..
Otokar ve IVECO BUS üretim anlaşması imzaladı
Koç Topluluğu bünyesinde yer alan, Türkiye’nin öncü otobüs üreticisi Otokar; faaliyetlerini CNH Industrial N.V. çatısı a..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI