"Mars Hava ve Deniz Kargo" İLE İLGİLİ HABERLER

TURKISH CARGO, 3 CEIV Sertifikasına Sahip İlk Hava Kargo Markası
Turkish Cargo, IATA ‘’CEIV Pharma, Fresh, Live Animal’’ Sertifikalarının üçüne birden sahip olan ilk hava kargo markası ..
En uzun ömürlü Hava saatine TSE Muayenesinde Tam Not
Bilindiği üzere 21.12.2019 Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile yapılan protokol gereği Motorlu Taşıt Lastiklerinin Hava Ba..
Kargo, Kurye ve Lojistikçiler  Covid-19 önlemlerini alarak faaliyetlerini kesintisiz sürdürüyor
Türkiye Kargo, Kurye ve Lojistik İşletmecileri Derneği (KARİD) Başkanı Aslan Kut, tüm dünyada etkisini sürdüren Covid-19..
Aras Kargo 65 yaş üstünün kargolarını ücretsiz taşıyor
Koronavirüs salgını için hayata geçirilen destek kampanyalarına bir yenisi de Aras Kargo’dan geldi. #EvdeKalTürkiyem kam..
Turkish Cargo, Türk Hava Yolları’nın yolcu uçakları ile kargo taşıma hizmetini genişletiyor.
Turkish Cargo, milli havayolu Türk Hava Yolları’nın dünya ile kurduğu hava köprüsünü kargo taşımacılığı alanında sürdü..
Mars Logistics, Türkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmeleri uzman ekonomistlerle masaya yatırıyor. İlk olarak Eskişehir’..
Mars Lojistik 11 Milyon Euro’luk Dev Yatırım İçin Krone’yi Tercih Etti
2012 yılından bu yana Tire fabrikasında üretim gerçekleştiren KRONE, 2020 yılına hacimli bir işbirliği ile başlangıç yap..
Türk Hava Yolları, Kişisel Verilerin Yönetimi için Micro Focus’u seçti
Türkiye’de şirketler, üç yıldan fazla süredir yürürlükte olan Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na (KVKK) uyum sağlamak..
Mars’tan Avrupa’ya 154 Tonluk Proje Taşıması
Ankara’da üretilen 154 tonluk dev elektrik trafosu, test işlemleri için Hollanda’nın Rotterdam kentine taşındı. Büyük bi..
Hava Kargo Sektöründeki İlk Yerli Yazılım İhracatı
Tamamı Türk mühendislerinin elinden çıkan yüzde yüz yerli çözümleriyle, dünyaya havayolu teknolojileri ihraç eden Hitit,..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI