SON DAKİKA

"Elektrikli KENT Otobüs" İLE İLGİLİ HABERLER

Türkiye’nin sürücüsüz otobüsü   testleri başarıyla geçti
Alternatif yakıtlı araçlar, akıllı otobüsler ve sürücüsüz araçlar üzerine araştırma geliştirme çalışmaları yürüten Otoka..
MAN 2020’de otobüs pazarındaki payını arttırdı
Seyahat sektöründeki satış başarısını 2020 yılında da sürdüren MAN; “Coach of the Year 2020 – Yılın Otobüsü” ödüllü Lion..
Karsan’dan Romanya’ya  20 Adet Elektrikli Araç Teslimatı
Yüzde 100 elektrikli araçlarıyla Avrupa’nın çevreci tercihi olan yerli üretici Karsan, Romanya’nın Dej Belediyesi’ne 14 ..
Otokar, Gürcistan'ın otobüs teslimatına başladı
Türkiye'nin lider otobüs üreticisi Otokar, Gürcistan ile haziran ayında gerçekleştirdiği yılın en büyük ihracat anlaşmas..
Ankara Nakliyat filosunu MAN çekicilerle güçlendirdi
Üstün nitelikleri ve sundukları avantajlarla fark yaratan MAN çekicileri, karayolu taşımacılığında firmaların güvenilir ..
Tokat ilinin ilk ve tek 5 yıldızlı oteli Dedeman Tokat, Zorlu Enerji'nin yeni nesil hayata geçirmek. En büyük yatırımlar..
Yerli Otomobilde Gözler Türkiye’nin Üzerinde
Temmuz ayında Gemlik’te temeli atılan ve çalışmalara başlanan elektrikli yerli otomobil fabrikasında hummalı bir çalışma..
Scania, elektrikli kamyon serisini pazara sundu
Scania, elektrikli kamyon serisini ticari olarak pazara sundu. Yüksek performanslı plug-in hibrit ve tam elektrikli kamy..
VARAN TURİZM FİLOSUNA 33 ADET MERCEDES-BENZ OTOBÜS EKLEDİ
Varan Turizm, Mercedes-Benz Türk Hoşdere Otobüs Fabrikası’nda üretilen ve bugünkü değeriyle 70 milyon TL’yi aşkın 33 ade..
Zülfikarlar Holding’in Kurumsal İletişim Direktörü Çağlayan Kent Oldu
Aralarından Türkiye’nin köklü akaryakıt dağıtım firmalarından Türkiye Petrolleri’nin yanı sıra Akça Kimya, Tesla Enerji ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI