"EYÜP ARATAY" İLE İLGİLİ HABERLER

Eyüp Lojistik filosunu 300 MAN çekici ile daha da güçlendiriyor
Türkiye lojistik sektörünün köklü ve güçlü firması Eyüp Lojistik, 2020 yılı sonuna kadar 300 MAN çekici satın alarak, fi..
Tırsan, Sektörün İlk Dijital Teslimat Törenini Eyüp Lojistik İle Gerçekleştirdi
Sektöründe bir ilke daha imza atan Tırsan, canlı video konferans sistemi ile Türkiye’nin önde gelen taşımacılık firmalar..
Eyüp Lojistik filosunu 12 adet MAN TGS ile güçlendirdi..
Temelleri 1936 yılına kadar uzanan lojistik sektörünün köklü ve güçlü markası Eyüp Lojistik, son yatırımında MAN’ı terci..
Blue Corridor Rally 2019, İpragaz’ın da katılımıyla İstanbul’dan start aldı
Doğalgaz kullanımını desteklemek üzere düzenlenen Blue Corridor - Mavi Koridor 2019 Rallisi, bu yıl Türkiye’den start al..
Eyüp Aratay; “LPG, sürdürülebilir gelecek için çok önemli bir alternatif”
Dünya LPG Birliği tarafından Türkiye LPG Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen WLPGA Regional Summit Turkey 2019, İstan..
7 HAZİRAN DÜNYA LPG GÜNÜ
Daha güvenli, daha temiz ve daha sağlıklı bir dünya için 7 Haziran, World LPG Association (WLPGA) tarafından Dünya LPG G..
Türkiye LPG Derneği Başkanlığı’na Eyüp Aratay seçildi
Türkiye LPG Derneği’nin 44. Olağan Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Eyüp Aratay seçildi. Eyüp Aratay, “Türk..
İpragaz, yatırımları ve başarıları ile öne çıkıyor
Türkiye enerji sektörünün köklü ve öncü şirketi İpragaz, 2018’de imza attığı yatırım ve başarıları, 2019’da da sürdürmey..
140 MİLYAR TL’LİK SEKTÖRÜN TEMSİLCİLERİ PETROLEUM İSTANBUL'DA BULUŞUYOR
Enerji sektörünün yerli ve yabancı dev firmalarını 28-30 Mart tarihleri arasında 14’ncü kez İstanbul’da buluşturmaya haz..
OTOGAZ PAZARI BÜYÜRKEN, TÜPLÜ DE PAZAR DARALMAYA DEVAM EDİYOR
Türkiye enerji piyasasının en büyük ve en kapsamlı platformlarından Türkiye Enerji Zirvesi’nin 9’uncusu ve ERRA (Enerji ..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI