"CEVA Lojistik" İLE İLGİLİ HABERLER

DHL lojistik sektörüne yön verecek trendleri açıkladı
Dijitalleşme ve otomasyon COVID-19 ile hız kazanıyor DHL tarafından hazırlanan ve lojistik sektörünün geleceğine dair i..
EKOL, BİRLEŞMİŞ MİLLETLER YENİLENEN KÜRESEL İŞBİRLİĞİ İÇİN CEO BİLDİRİSİ’Nİ İMZALADI
Birleşmiş Milletler’in (BM) 75. yıldönümü öncesinde UN Global Compact’ın tüm şirketleri küresel riskler karşısında ulusl..
Lojistik Sektörü Continental Hybrid HS3 ile yolları sorunsuz aşıyor
Lojistik, nakliye, inşaat gibi sektörlerin en büyük giderlerinden birini lastik kayıpları oluşturuyor. Continental’in ye..
Yusen İnci Lojistik’in YYS belgesi tescillendi
Türkiye’nin köklü kuruluşlarından İnci Holding ve Japon firması Yusen Lojistik iştiraki Yusen İnci Lojistik, Ticaret Bak..
ARC Lojistik, filosunu 20 adet F-MAX ile genişletti
2014 yılında Bursa’da Fahrettin Arabacı tarafından kurulan ve 6 yıl içinde bölgenin önemli lojistik firmalarından biri h..
Ortadoğu Lojistik, Turkish Cargo'nun 500 bin ton yükünü taşıdı
Ortadoğu Lojistik, bayrak taşıyıcı milli marka Turkish Cargo’nun Atatürk ve İstanbul Havalimanlarında bulunan kargo term..
ÜRETİCİLER İÇ PAZARA YÖNELDİ, YURT İÇİ TAŞIMALAR ARTTI!
Gıda ve hijyen ürünü ihraç eden firmalar pandemi döneminde iç pazara yönelince lojistik sektöründe yurt içi taşımalar zi..
GELİŞİM LOJİSTİK, RENAULT TRUCKS İLE MALİYET TASARRUFU SAĞLIYOR
Gelişim Lojistik, uluslararası taşımacılık faaliyetleri için yine Renault Trucks T serisi araçlar ile filo yatırımı yapı..
Eyüp Lojistik filosunu 300 MAN çekici ile daha da güçlendiriyor
Türkiye lojistik sektörünün köklü ve güçlü firması Eyüp Lojistik, 2020 yılı sonuna kadar 300 MAN çekici satın alarak, fi..
Netlog, lojistikte Türkiye’nin en büyüğü...
Fortune 500 listesinde 64’üncü sırada yer alan Netlog, 2019 yılında net satışlarını 4,7 milyar TL’nin üzerine çıkarırken..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI