"Atak Electric" İLE İLGİLİ HABERLER

Karsan’ın Otonom Otobüsü, Romanya’da  Hizmet Verecek!
Türkiye’de ürettiği elektrikli toplu taşıma araçlarını dünyaya ihraç eden Karsan, otonom sürüş özellikleri kazandırmak i..
Karsan’dan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ne  27 Adet Atak Otobüs!
Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, Tekirdağ Büyükşehir Beledi..
Allison Transmission, Busworld’de en yeni ürün yelpazesini tanıttı
Tahrik çözümlerinde lider olan Allison Transmission, Busworld’de midibüsler, şehir içi ve şehirlerarası otobüsler için s..
KARSAN, Jest Electric ve Atak Electric ile Busworld Turkey'de..
Karsan, 8. Busworld Türkiye fuarına tamamen elektrikli ürün gamıyla katıldı. Marka bu kapsamda, bir yıl içerisinde geliş..
Karsan, Elektrikli Modelleriyle  Busworld Türkiye Fuarı’nda!
Karsan, 8. Busworld Türkiye Fuarı’na tamamen elektrikli ürün gamıyla katılarak gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Mar..
EcoFest Etkinliğine Karsan Jest Electric  Damgasını Vurdu!
Küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin yerli ticari araç üreticisi Karsan, Yunanistan’ın At..
Karsan, Yeni Atak Electric’i Almanya’da Görücüye Çıkardı!
Karsan, elektrikli ürün gamının yepyeni üyesi Atak Electric’i, Almanya’nın Münih kentinde gerçekleştirdiği etkinlikle il..
Yerli Üretici Karsan'dan Avrupa’ya Jest Elektric ihracatı..
Karsan Jest Electric, Avrupa’dan yoğun ilgi görüyor. BMW i teknolojisiyle birlikte 210 km’ye kadar menzile ulaşabilen Ka..
Karsan’ın Elektrikli “Atak”ı ilk kez IAA Fuarı'nda..
Bursa’da yer alan iki fabrikasında çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun çözümler sunan Karsan, 8.1 metre uzunluğundaki şeh..
ZF Aftermarket: Sürdürülebilir büyüme için sürdürülebilir mobilite
ZF şirketler grubunun "Vision Zero" yaklaşımı satış sonrası bölümünde de giderek belirginleşiyor. Tahrik, şasi ve güvenl..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI