"6 metrelik alçak tabanlı Jest Electric" İLE İLGİLİ HABERLER

Silopi Belediyesi de
Sahip olduğu ürün yelpazesiyle geleceği şekillendiren çözümler sunan yerli üretici Karsan, Türkiye’nin dört bir yanındak..
KARSAN, Jest Electric ve Atak Electric ile Busworld Turkey'de..
Karsan, 8. Busworld Türkiye fuarına tamamen elektrikli ürün gamıyla katıldı. Marka bu kapsamda, bir yıl içerisinde geliş..
Karsan, Elektrikli Modelleriyle  Busworld Türkiye Fuarı’nda!
Karsan, 8. Busworld Türkiye Fuarı’na tamamen elektrikli ürün gamıyla katılarak gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. Mar..
Karsan’dan Bursa Güzel Gemlik Kooperatifi’ne 28 Adet Jest+!
Geliştirdiği toplu taşıma sistemleriyle şehirlere modern çözümler sunan yerli üretici Karsan, Bursa Güzel Gemlik Koopera..
EcoFest Etkinliğine Karsan Jest Electric  Damgasını Vurdu!
Küresel bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Türkiye’nin yerli ticari araç üreticisi Karsan, Yunanistan’ın At..
Karsan Jest+ Hastabüs Hizmetiyle Ağrı’da!
Bursa’da yer alan fabrikasında çağın mobilite ihtiyaçlarına uygun modern toplu araçları üreten Karsan, yetkin ürün gamıy..
Galati Belediyesi, 20 Adet Karsan Jest+ Minibüs Siparişi Verdi!
Bursa’da üretim yapan ve en fazla hafif ticari araç ihracatı gerçekleştiren Türk markalarından biri olan Karsan, farklı ..
Karsan Jest Electric Avrupa yollarında...
BMW i teknolojisiyle 210 km’ye kadar menzile ulaşabilen Jest Electric, Avrupa yollarında hizmet vermeye başladı. Yerli ü..
Yerli Üretici Karsan'dan Avrupa’ya Jest Elektric ihracatı..
Karsan Jest Electric, Avrupa’dan yoğun ilgi görüyor. BMW i teknolojisiyle birlikte 210 km’ye kadar menzile ulaşabilen Ka..
Karsan Jest Electric’e Avrupa'dan Yoğun İlgi..
Karsan, BMW ile gerçekleştirdiği ‘Positive Energy Experience’ temalı ortak etkinlikte Avrupa ve Türkiye’den katılan mü..
  • BUGÜN ÇOK OKUNANLAR
  • BU HAFTA ÇOK OKUNANLAR
  • BU AY ÇOK OKUNANLAR
  • SON YORUMLANAN HABERLER
  • SON YORUMLANAN VİDEOLAR
YUKARI